PERA ORTAOKULU VE PERA ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ 2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞVURULARIMIZ ve KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

DÜNYADA YENİ KABUL GÖRMÜŞ, GENÇLERİN GELECEĞİ İLE İLGİLİ BAŞKA BİR BAKIŞ VE YENİLİK GETİREN VE GELECEĞİN MESLEKLERİNE ÖNCÜ OLACAK EĞİTİMLERİNE  PERA EĞİTİM KURUMLARI  FARKI İLE  ESTETİK VE TASARIMI SANATSAL EĞİTİMLERİNDE ÖNCÜ VE YOL GÖSTERİCİ OLARAK BENİMSEMİŞTİR.

YENİ DÜNYA BAKIŞI PERA FARKI İLE BÜTÜNLEŞMİŞ OLACAKTIR.
ONUN İÇİN PERA ORTAOKUL VE PERA ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRENCİLERİ GELECEĞE FARKLI BAKIŞLA FARKLI BAKIŞ AÇISI OLAN ÖĞRENCİLER OLARAK  BAŞLAYACAKLARDIR.

PERA ORTAOKULUNDA VE PERA GÜZEL SANATLAR LİSESİNDE OKUYAN ÖĞRENCİLERİMİZ. 2 YABANCI DİLLE İNGİLİZCE VE İTALYANCA  EĞİTİMİN YANI SIRA SANATIN TÜM ALANLARINDA KENDİSİNİ KEŞFETME VE SEVDİĞİ ALANDA EĞİTİM ALMA İMKANININI BULACAKTIR.

SANATIN TÜM ALANLARINDA GÖZLEM YAPMA VE SANATIN TÜM ALANLARINI KEŞFETME VE BİLİNÇLİ BİR SANAT İNSANI OLMA YOLUNDAKİ SÜREÇLERİNİ GEÇİRECEKLERİ PERA ORTAOKULU VE PERA GÜZEL SANATLAR LİSESİNDE EĞİTİM HAYATLARINI PLANLAYABİLECEKLER VE MESLEKSEL SEÇİMLERİNİDE SEÇİCİ DAVRANABİLECEKLERDİR.  

KAYITLARIMIZ KONTENJANLARLA SINIRLIDIR.

 

BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN : AYŞIM HANIM
TEL : 0212.2330040 – 2453008
CEP : 0544.5448290

ADRES : ABİDE-İ HÜRRİYET CADDESİ NO 211 B BLOK  ŞİŞLİ – İSTANBUL