PERA GÜZEL SANATLAR LİSESİ VE PERA ORTAOKULU

Sanat  alanında eğitim almak isteyen Yaratıcı Gençler PERA Güzel Sanatların sunduğu eğitimlerden kariyer yolunda kendilerine  mutlaka iyi bir yol bulacaklardır.

Onlar geleceğin Sanatçıları olarak kendilerini dünya sahnesinde görmek istedikleri yere taşıyacak ve yeteneklerini ortaya çıkaracak tercihleri yapabilecek olgunlukta ve çalışma azminde olduklarını, ve onlara açılacak kapılardan geçerek istedikleri yerde yeteneklerini göstereceklerini bizler biliyoruz.

Onlara güvenmeli ve inanmalıyız.

Tercihlerine ve isteklerine değer vermeliyiz.

İçinde bulundukları dünyanın zorluklarını ancak böyle yenecek ve bu karışık ortamda kendi dengelerini bulacaklardır.   

Yeni çağın beklentileri ve değişen dünyanın farklı bakış açıları onları geleceğin dünyasında var olacak yapılandırmalarda kararlı istekli ve arzulu bir çalışkanlığın ihtiyaç duyacağını öğretecek ve onları kişisel gelişimlerinde farklı bir yere taşıyacaktır.

 

Bizler , okul olarak hazırız, eğitimciler olarak hazırız, personel olarak hazırız, sistem olarak hazırız,            ve onları hayallerinin derin ufuklarına taşımak için sanatı tanıştırmaya ve onları yetiştirmeye gayret edeceğiz, bunu yaparken de  pozitif düşünce yoluyla ve yüksek motivasyonla sonuç odaklı bir dönemin içine gireceklerini de onlara göstereceğiz.  

 

Bilgi ve Randevu için :PERA GÜZEL SANATLAR
0544.544 8290 – 0212.233 0040

Adres:
Merkez Mahallesi Abide-i Hürriyet Caddesi No 211 B Blok ŞİŞLİ  
www.perasanat.com.tr    info@perasanat.com.tr